WYSOKIEJ KLASY DREWNO I WIEŹBY DACHOWE

Brynica, ul. Młyńska 5, 46-024 Łubniany, tel. 77 427 05 00
 

Tartak w Opolu — Tartak Sochor

Tartak Sochor mieści się w Brynicy, na terenie województwa opolskiego. Od 1978 roku zajmujemy się w sprzedażą drewna i materiałów stolarskich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!Dlaczego my?

Wykorzystujemy nowoczesne technologie suszenia oraz obróbki drewna, dzięki czemu zapewniamy wysokiej jakości produkty w przystępnej cenie. Korzystamy z precyzyjnych pił tarczowych, szybkich traków taśmowych oraz frezów prostych i strugających. Sprzęt sprawdza się zarówno podczas przygotowywania tarcicy suchej, jak i podbitek dachowych.

Oferujemy drewno budowlane oraz drewno dla stolarzy. Sosny, świerki i jodły — korzystamy z różnych gatunków materiału, żeby dostarczyć wysokiej klasy towar. Proponujemy odmiany odporne na szkodliwe działanie wilgoci, charakteryzujące się dużą twardością oraz sprężystością (przeznaczone głównie do prac wykończeniowych).

Współpracujemy z wieloma cenionymi producentami. Oferowane przez nas materiały są z powodzeniem wykorzystywane przez stolarzy przy wykonywaniu i obróbce mebli. Drewno konstrukcyjne sprawdzi się również w czasie realizacji inwestycji budowlanych — towar jest stosowany zarówno na etapie prac budowlanych, jak i wykończeniowych.

Współpraca

Ponad czterdziestoletnie doświadczenie przekładamy na rzetelną i życzliwą obsługę. Dbamy o to, żeby dokładnie wysłuchać potrzeby klienta i zaproponować optymalne rozwiązanie. Okazujemy przy tym szacunek i uprzejmość. Zawsze dotrzymujemy obietnic złożonych klientowi! Pamiętamy o zniżkach i ustalonych terminach. Zapewniamy także własny transport, którym dostarczymy zamówiony towar z tartaku w wyznaczone miejsce. Gwarantujemy, że produkt dotrze pod wskazany adres w nienaruszonym stanie, w pełni gotowy do użycia.

Zapraszamy klientów z Brynicy, Opola, a także z całego województwa opolskiego. Szczegółowe informacje o ofercie można uzyskać telefonicznie, mailowo oraz osobiście.

Prezentacja firmy